Iranian Political Science Association
  • زمان و شرایط انتخابات هیات مدیره انجمن علوم سیاسی ایران
   تاریخ : 1398/5/14 ساعت : 22:05 - گروه : عمومی

   به آگاهی اعضای محترم انجمن علوم سیاسی ایران می رساند با توجه به آنکه زمان قانونی ششمین دوره هیات مدیره انجمن رو به پایان است، نشست مجمع عمومی برای انتخاب اعضای جدید هیات مدیره و بازرسان (دوره هفتم) در روز چهارشنبه 27 شهریور1398 برگزار خواهد شد.

    

   بدینوسیله از تمامی استادان و پژوهشگران محترم درخواست می شود همچنان از استمرار خدمات علمی انجمن به عنوان نهادی مدنی، مستقل و غیرانتفاعی حمایت کنند.
   براین اساس، علاقمندان به نامزدی در انتخابات لطفا فرم مربوطه را از کانال انجمن علوم سیاسی ایران به آدرس(ips_a@) دریافت و با توجه به نکات زیر تکمیل و به ایمیل ipsa89@yahoo.com ارسال کنند:


   ۱. کسانی حق نامزدی در انتخابات هیات مدیره را دارند که عضو هیات علمی (آموزشی یا پژوهشی) علوم سیاسی، روابط بین الملل و گرایش های مرتبط در یکی از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور - اعم از دولتی، آزاد اسلامی، پیام نور یا غیرانتفاعی - باشند و دست کم ۲ سال سابقه عضویت یا همکاری موثر با انجمن را داشته باشند.


   ۲. یک روز پس از پایان مدت ثبت نام، اسامی متقاضیان حائز شرایط در سایت و کانال های ارتباطی انجمن اعلام خواهد شد.


   ۳. انجمن آمادگی دارد تصویر، معرفی کوتاه (حداکثر ۳۰۰ کلمه) و برنامه پیشنهادی متقاضیان حائز شرایط را به طور مساوی در سایت و کانال های ارتباطی خود اعلام کند.


   زمان ثبت نام: ۱۵ مرداد تا ۱۵ شهریور ۱۳۹۸.
   زمان اعلام اسامی کاندیداها: ۱۶ شهریور ۱۳۹۸.
   زمان برگزاری انتخابات: ۲۷ شهریور ۱۳۹۸.
    


 1. محصولات انجمن
  پیوندهای تصویری