ایران در نقشه جهان

پیام رییس انجمن علوم سیاسی به مناسبت کسب رتبه الف و ممتاز انجمن

چهارشنبه بیست و دوم آبان ماه 1392

همکاران محترم هیات مدیره و بازرس انجمن علوم سیاسی ایران

مسئولین و اعضاء محترم کمیته های تخصصی، فصلنامه، کارگاه ها، نشست ها، همایش ها، سایت ها و وبلاگ های انجمن

مسئولین و دست اندرکاران گرانقدر دفاتر استانی و دفاتر اصلی در تهران

اعضاء محترم و دانشجویان گرانقدر، علاقمندان و فعالین انجمن

و به همه کسانی که دل در گرو اعتلای دانش سیاست و هویت تاثیرگذار آن در عرصه سیاست ورزی و مملکت داری دارند.

با سلام  ودرود

پیشاپیش تبریک، درود و سپاس خالصانه مرا بپذیرید.

    اخذ حدود 800 امتیاز از کمیسیون انجمن های علمی ایران و کسب رتبه الف و ممتاز در میان بیش از سیصد انجمن علمی در کشور در سال 1391 حکایت از کاری سترگ، به یاد ماندنی و نفس گیر دارد. ثمره یکسال تلاش بی وقفه و فعالیت گسترده ای که به جرات به اندازه تمامی دپارتمان های علوم سیاسی کشور کوشیدیم و تاثیرگذار بودیم برهیچ علاقمندی و حتی ناظر منصفی پوشیده نیست.

    ارزش کار مای جمعی مستقل و داوطلبانه با هیچ معادل مالی قابل سنجش و ارزیابی نیست. در بلبشوی روزمرگی، چندکارگی  و غم نان، دانش سیاست در ایران نشان داد همچون مردمانش لایق بهترین هاست.

   دست اندرکاران انجمن علوم سیاسی ایران دست یاری به سوی همه علاقمندان به دانش سیاست کشور دراز نموده، رجاء واثق دارند در صورت حمایت، همراهی، مسولیت پذیری و مساعدت فکری و اجرایی از سوی استادان، دانش پژوهان و دانشجویان، دستاوردهای به مراتب عظیم تری در چشم انداز این حوزه و دانش قابل پیش بینی و کسب است. ضمن تبریک مجدد این موفقیت بزرگ، مشارکت شما عزیزان را در فعالیت های انجمن گرامی می داریم.

مجتبی مقصودی

رییس هیات مدیره انجمن علوم سیاسی ایران

 

رونوشت:

     -   جناب آقای دکتر فرجی دانا وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری ضمن تبریک انتصاب در این مسئولیت و آرزوی توفیق در خدمت به نظام آموزشی و جامعه دانشگاهی، مراتب تقدیر و سپاس خود را  از فعالیت خالصانه و بی وقفه دبیر و کارشناسان محترم کمیسیون انجمن های علمی ایران ابراز داشته  و ضمن جلب نظر آن مقام به وضعیت رشته علوم سیاسی در همین جا آمادگی انجمن علوم سیاسی ایران را برای همکاری های علمی- پژوهشی و آموزشی و از جمله اصلاح و بازبینی سرفصل های رشته علوم سیاسی بر اساس الگوی اسلامی- ایرانی و بومی اعلام می دارد.

      -  جهت استحضار و تشکر از جناب آقای دکتر براری دبیر محترم کمیسیون انجمن های علمی ایران که همواره حامی و مشوق دلسوز دست اندرکاران انجمن علوم سیاسی ایران بوده اند

     -   و کارشناسان محترم کمیسیون انجمن های علمی ایران که مسئولیت شناسانه از هیچ کمکی به انجمن دریغ نورزیده اند.